Beach’den 546 Broadway Lüks Rezidansları

Bu oldukça modern görünümlü evler Venice, Los Angeles’da Stephen Vitalich Architects tarafından inşa edildi. 241 metrekareden oluşan bu 4 aile evinin her biri 2 kat, 3 banyo, 1 ofis ve 46 metrekarelik teraslardan oluşmaktadır. Her evin kendine has ön verandası bulunmakta. Köşe cam kapıları sayesinde oturma odası ve dışarı arasındaki sınır ortadan kaldırılmış.

Sponsorlu Bağlantılar

Zemin kat tavandan yere kadar olan devasa camları ile oldukça büyük bir miktar doğal ışığı içeri almayı başarmış. Mimar zemin kata geniş bir mutfak, bitişiğinde yemek odası, bayan tuvaleti ve hizmet odası inşa etmiş. İkinci kat ise 2 yatak odası, bir banyo, bir ofis/çalışma odası, oldukça büyük bir ebeveyn yatak odasından oluşuyor.

Evlerin hepsi LEED lisansına sahip. Çevreye duyarlı malzemeler dış kaplama olarak kullanılan ekim alanında yetiştirilen batı kırmızı sedir ağacı içeriyor. Her rezidansın fiyatı 1,4 milyon dolar olarak belirlenmiş.

546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 1 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 2 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 3 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 4 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 5 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 6 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 7 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 8 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 9 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 10 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 11 546 Broadway Luxurious Residences by the Beach 12

 

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap