En Farklı Duvar Renkleri

En Farklı Duvar Renkleri

Ev dekorasyonun olmazsa olmazı duvar boyalarıdır. Yaratıcılık sınırlarınızı aşarak birbirinden renkli duvar boyalarıyla evinizin havasını değiştirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Taptaze Kum Beji

Birçok renkle uyumu yakalayacak olan bu sıra dışı rengi tanımak duvarlarınıza yeni bir hava katmak istemez misiniz? Çoğu kez eşyalar ve düzen bunalttığında değişik dokunuşlar ile eşyaları gözünüze farklı gösterecek ve bir anda kafanızdaki yeni düzene kavuşmuş olacaksınız. Öyleyse sizi hem yormayacak hem de size sakinlik verecek olan bu renge bir şans vermek gerek.

İsteklerinizin Ötesinde: Buzul Yeşili

Duvarlarınıza doğanın en ferah renklerinden olan buzul yeşili eşlik etsin. Renk skalanızı ne kadar geniş tutarsanız renklerin canlılığı da o denli sizin enerjinizi artıracaktır. Beyaz ve kahverenginin de bu ferah renge yakın dost olduğu aşikar. Bir yudum keyif kahvenizin yanında sizi dinlendirecek olan bu renk duvarlarınızla bir an evvel tanışmalı.

Okyanus

En neşeli, doğal ve cazibeli günlerin rengi olan okyanus rengi size derin bir bakış acısı katacaktır. Huzura doğru yola çıkmaya hazır olun. Balkonda, ofisinizde, salonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu renk ile gün boyu modunuz artacak ve duvarlarınızla beraber sizde nefes alacaksınız.

Bahar Renkleri

Bahar renklerine bu sezon kesinlikle merhaba demelisiniz. Bu renklerin hakim olduğu odayı çiçekler ile desteklemek ve yaşanılabilirliği kaliteli düzeye çıkarmak da cabası. Muhteşem kahvaltılarınız, beş çayınız, dostlarla akşam yemeklerinize uyum sağlayacak olan bu tonlar, etrafınızdakilerin de dikkatini çekecek ve sizi kusursuz birer ev sahibi yapacaktır. Yenilikçi motivasyonu yüksek evler için bahar renklerini duvarlarınıza taşıyın.

Etnik Doku Estetik Tema ile Bulustu

Mor ve mavinin arasına biraz yeşil kattık mı o her yere yakışan sarıdan da biraz iliştirdik mi dozunda bir sıklık elde edecek ve bu tarzın müptelası olacaksınız. Tek rengin hakim olduğu o hava yerini farklı olma arzusuna bırakacak ve duvarınızdaki bu güzel doku sizi kendine hayran bırakacak. Eğer biraz benimki bana özel diyorsanız kendinizi kolay beğenmeyenlerdenim, diye tanımlıyorsanız diğer renkleri elinizin tersi ile itecek, bu temaya kapılacaksınız. Renkler için alternatifiniz çoksa ve benim hayal gücümün önüne hiçbir şey geçemez diyorsanız, buyurun fırça sizin morun mavinin yeşilin ve sarının alt tonlarında duvarınız ile bütünleşecek olan hayallerinize imkân verin.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap