Yatak Odasında Depolama Alanları Ayırın

Yatak Odasında Depolama Alanları Ayırın

Evinizdeki yatak odanınızn görüntüsünün önemli olduğu kadar kullanışlı olması da bir o kadar önemlidir. Gardrobun tercihinden çok raflı sistemlerin özellikle yatak başlığının yanında yer vererek hem daha çok eşyanızı depolayabilir hem de kullanışsız alanları önemli derecede değerlendirmiş olursunuz. Yatak odası dekorasyonunda raflı sistemleri yerine yatak başlığının yerine kapaklı küçük dolapları tercih etmek de faydalı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yatağınızın altında fonsiyonel bir sandıklı baza kullanarak veya çekmeceli baza ile ortamdaki ter israfında yani ölü alanlardan yararlanarak kendinize rahat rahat eşya saklama ortamları oluşturabilirsiniz. Yatağınızın ucunda sandıklı puf ya da ahşap sandık kullanarak da eşya depolama alanınızı oldukça arttırabilirsiniz. Küçük yatak odalarında alanları hem zekice hem de beklentilerimizi karşılayabilecek gibi dekore etmek çok zor bir meziyettir. Özellikle bu alanda yatak odanızı dekore etmeye karar verdiğinizde karşınıza olduğundan daha fazla problem çıkmaktadır.

Bu kolay ve pratik ipuçlarından bir kaç tanesini uygulayarak, ufak olan yatak odalarınızı, daha ferah, kullanışlı ve sıcak ortamlara dönüştüreceğinize inanmalısınız. İşte size önemli bir kaç fikir daha.

resim_17

Yukarıdaki dekorasyon fikirlerimizi göstermek istersek eğer bu örnekte bazı detaylar sergilenmiştir. Yatak altında çekmeceli baza kullanımı sayesinde eşyalarınızı kolay bir şekilde saklamak için alan yaratılmıştır. Bu odamız biraz daha geniş olduğu için bir köşede şömine dekoru verilerek dolaptan kazanılan alanı bu tarzda değerlendirme yapılmıştır. Boy aynası kullanılarak ise oda da bir ferahlık yaratılmış.  Baş ucunda ise kapaklı sandık kullanılarak daha fazla eşya saklama alanı yaratılmıştır. Duvar ve tavan aynı renge boyanıp o köşe görünümünden vageçilerek beyaz renk ile ferahlık katılmıştır. Yatak başı duvarında ise büyük marketlerde kolaylıkla bulabileceğimiz tablolar ile renklendirilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap