Küçük Yatak Odalarını Geniş Gösteren Fikirler

Genellik açık renk ve tonlarını tercih etmede özen gösteriniz. Örneğin beyaz renk ve tonları yatak odasını olduğundan çok daha ferah sunacaktır sizlere. Eğer farklı renkler kullanamak isterseniz, bu tek duvar olarak düşününüz.Odanızın dağınık bir görünümü olamasını istemiyorsanız çok fazla renk kullanamaktan kacınınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük alanları düzenleyip beklentilerimizi karşılayacak bir duruma getirmek gerçekten zor ve beceri isteyen bir konudur.    Bu yatak odası ise daha da zorlaşır, hem göze hitap etmeli hem de kullanışlı olmalıdır ki her aradığınızı bulmalısınız. Küçük dekorasyon hileleri ile  hem kullanışlı hemde estetik bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

Aydınlatma olarak ise yatağın gömüldüğü yerden ufak bir abajur sayesinde hoş bir görüntü sağlanmış ve aydınlatma yerinden de tasarruf sağlanmıştır. Bu aydınlatmayı destekleyici olarak tavandan sarkıtma bir avizede kullanmalıdır. Çünkü yatak kapalı iken bu aydınlatmadan faydalanamayız. Kullanılan pencerenin boyunun yanı sıra konumu da önemli ışık alması çok önemlidir.

 

Bu örnekte yatak odasının küçük olması sebebi ile çok güzel ve yer kazanma açısından çok iyi bir fikirle karşınıza çıkıyoruz. Burada kullanılan yatak odası dolabı duvardan duvara olması çok önemli. Bunun içine yatağımızı gömme yaparak alandan oldukça büyük bir alan kazandırıyor. Bu fikri gerçekleştirirken alınan yatak ölçüleri çok önemli unutmayalım . Bu alanda görüldüğü gibi renk olarak beyaz kullanılmıştır. Hem duvarda hemde yatak odası mobilyasında kullanılarak ferah bir ortam yaratılmıştır. Renklendirmek için yatak nevresim takımı kullanılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica