Yatak Odanızdaki Deniz Esintisi

Yatak Odanızdaki Deniz Esintisi

Küçük ve basit değişimlerle yatak odanızda güneşin parlaklığını hissedebilirsiniz. Mesela yatak başlığınızı sarı döşemelik kumaşla kaplayabilirsiniz. Daha basit bir yol isterseniz odanızın halılarını daha hafif olan sarı renkli kilimlerle değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kolay ve pratik ipuçlarından bir kaç tanesini uygulayarak, ufak olan yatak odalarınızı, daha ferah, kullanışlı ve sıcak ortamlara dönüştüreceğinize inanmalısınız. Önce ki yazılarızmızda siz değerli okurlarımıza salon dekoru hakında paratik fikirler sunmuştum. Şimdi ki yazılarımızda ise yatak odası dekorunda dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları vurgulayacağız. Yatak odalarınızı yapı marketlerin den alacağınız kolay ve basit ürünler ile odanızı canladırmak ne kadar kolay onu anlayacağınız. Özellikle şık duvar tabloları ile şık bir yatak başı görseli hazırlayabilirsiniz.

İşte siz değerli  okurlarımıza örneklerimiz.

resim_19

Aydınlatma olarak ise sarkıtma bir avize ile başlık kısmının yanında 2 adet abajur ile destek verilmiş. Bu abajurların yanına ise kullanılan çiçek dekoratifi ise tamamlayıcı unsur olmuştur. İşte sizlere bir bahar havası yaratan deniz mavisi tonlarının bir yatak odasındaki uyum.

Bu örneğimizde deniz mavisi tonları ele alınmış. Tabi ki  sadece renkler ön plana çıkmasın çünkü burada yatak ayak ucunda kullanılan puf da ise dolap özelliği kullanılarak yer tasarufu yapılmıştır. Bu teknik yatak bazası olarak kullanılarak ise daha fazla yer tasarufu sağlanmıştır. Oda kullanılan geniş penceler her zaman oda da bahar havası yaratmış oluyor. Yatak ile perdeler kombine edilerek yerde kullanılan kilimi de bu kombineye katmışlar. Zeminde ahşap rengi hakimiyetin korumaktadır. Duvarlarda ise kırım beyazın hakimiyeti sürmektedir. Yatak başlığının hemen üstünde bulunan tablo ile de odaya renk katılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica