Küçük Yatak Odanızın Boyası ile Ortam Ferahlığı Yaratma

Küçük Yatak Odanızın Boyası ile Ortam Ferahlığı Yaratma

Duvarlarınızda beyaz renk dışında değişik 1 renk uygulamak isterseniz , tavanda ve duvarlarınızla aynı tonlar da dizayn edin. Tavanınızın duvarlarınızla aynı renk olması ortamdaki köşe görüntüsünü kaybedeceğinden dolayı odanız daha ferah bir görüntüye sahip olucaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Koyu renk tonlarındaki perde modellerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Pencerelerinizin önünü eşyalar ile doldurmamaya oldukça özen göstermelisiniz. Doğal ışıklardan elinizden geldiği kadar yararlanın ki odanız geniş ferah bir görüntü kazanır.

Genellik yaz renklerinden neşeli ve açık renkleri tercih etmede itina gösteriniz. Özellikle beyaz  ve tonları yatak odasını olduğundan çok daha ferah mekanlar sunacaktır sizlere. Farklı renkler kullanmak isterseniz bir duvarınız da kullanmayı tercih ediniz. Çok fazla renk kullanmamaya özen göstermelisiniz ( dağınık bir görünüme neden olacağından) birbiriyle örtüşen  renkler kullanmaya özen gösterin.

Küçük ve ufak yatak odalarında alanları hem zekice hem de beklentilerimizi karşılayabilecek gibi dekore etmek çok zor bir meziyettir. Özellikle bu alanda yatak odanızı dekore etmeye karar verdiğimizde sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz . Küçük dekorasyon hileleri ile oluşturacağımız yaratıcı fikirlerle yatak odanızı hem olduğundan daha geniş ve  ferah bir ortamda gösterebilir ve de eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiz çözümler üretmiş oluruz. Size bu yazımızda dekorasyon hileleri vererek yaşamı daha kılınabilir durumuna getirmektir niyetimiz.

resim_21

İşte bu örnekte açık bir şekilde ne demek istediğimiz sergilenmektedir. Duvar ve tavan aynı renkte boyanıp o köşe görünümü ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Özellikle perdelerin küçük kullanılması da önemli bir faktördür. Bu faktörün yanı sıra renk tonları aynı seçilerek kombinasyon bozulmamıştır. Birkaç dekoratif ürünler ile de canlılık katılması mümkündür. Aydınlatma özellikle iyi yapılmalı ki ferahlığın üstüne ferahlık katabilsin.

Yatak odası mobilyaları böyle durumlarda sade bir model seçilirse kendisini gösterir ve beyaz renk seçilirse eğer çok uyumlu bir oda yaratmış oluruz.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap