Yatak Odanızda Wintage ile Beyazın Uyumu

Yatak Odanızda Wintage ile Beyazın Uyumu

Bu kolay ve pratik ipuçlarından bir kaç tanesini uygulayarak, ufak olan yatak odalarınızı, daha ferah, kullanışlı ve sıcak ortamlara dönüştüreceğinize inanmalısınız. Önce ki yazılarımız da siz değerli okurlarımıza salon dekoru hakında paratik fikirler sunmuştum. Şimdi ki yazılarımızda ise yatak odası dekorunda dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları vurgulyacağız. Yatak odalarınızı yapı marketlerin den alacağınız kolay ve basit ürünler ile odanızı canladırmak ne kadar kolay onu anlayacağınız. Özellikle şık duvar tabloları ile şık bir yatak başı görseli hazırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odasında bulunması gereken önemli mobilyaların başında şifonyer yada tuvalet masası gelmektedir. Çünkü bu mobilya bayanların sık kullandığı için bunlar odaların vazgeçilmezidir. Özellikle küçük odalarda yer kazanmak amacıyla şifonyer ile tuvalet masasını bir arada kullanmak gerekir. Tek yapmanız gereken şifonyerin üzerine uygun bir ayna asmak olacaktır. Yine küçük odalarda yatak başı komodini yerine de şifonyer tarzı çekmeceli dolaplara yer verebilirsiniz.

18-79ideas

 

Bu örneğimizde kullanılan beyaz tonların yanı sıra kullanılan mobilya wintage tarzında olduğu için seçilen dekoratif ürünler ise bu tarzda olmasına dikkat edilmeli. Yukarıda belirttiğim gibi şifonyer ile tuvalet masasını birlikte kullanılmamış. Kullanılsaydı yer tasarufu olarak büyük bir detay olucaktı. Ama bu durumda ise şifonyer ile tuvalet masasının önemi çok güzel bir şekilde vurgulanmıştır. Seçilen yatak örtüsü de çok naif bir şekilde uygulanmış ve tablo ile uyumu sağlanmıştır.

Renk tonlarının uyumu ise çok ihtişamlı olduğunu bir kez daha belirtmek isterim. Bu tonlar genelde insana pozitif enerji vermekle kalmayıp huzur verici bir ortam meydan sunmuş olmaktadır. Aydınlatmada kullanılan abajurlar ise biri yatak mobilyası ile diğeri ise yatak başlığında kullanılan tablo ile renk uyumu yakalanmıştır. Oda da kullanılan tek koltuk vazgeçilmezlerden olmaktadır her zaman.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap