Yatak Odanızda Mavi Tonların Esintisi

Yatak Odanızda Mavi Tonların Esintisi

Siz değerli okurlarımızın bildiği gibi mavi renk sakinliği ve ferahlığı temsil etmektedir. Bu yüzden bu renk kombinesini yatak odanızda tercih etmenize neden olmaktadır. Fakat bu kombineyi kullanırken dikkatli olmak gerekir. Gökyüzü mavisini ile birlikte doğanın yeşil ve pembesini kullanarak orya çıkan renk kombinesi sayesinde odanıza doğayı taşımak olucaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

32-House-to-Home

Bilindiği gibi turkuaz mavisini tamamlayan renk tonları turuncu ve sarı tonları olmaktadır. Bu tarz da gidilirse hem sade hem modern bi odanız olmuş olur. Yatak odanızda mavi tonlarını yatak örtüsünde kullanabilirsiniz. Bu modern tasarımlı odada mavi rengi, gri ve kahve tonları tamamlıyor. yatak odanızda mavi mobilya değilde aksesuarlarda kullanabilirsiniz.Uyumlu  abajurlar, uyumlu yastıklar, tablolar örnekleri çogaltabiliriz. Klasik şıklıktan vaz geçemeyenlere. Yatak odanızın başlığını mavi bir kumaşla kaplayıp şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Uçuk mavi tonlarındaki duvarın sıra tekstil ürünlerinde  güzel mavi yatak örtüsü takımları ile tamamlarsınız.Pembe-mavi nin dayanılmaz uyumu  böyle bir odada insan ancak pembe pembe hayallere dalar. Başka önerimizde turkuaz ve mavinin uyumu.  Yazlık evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kombin olur. Mavi-bej uyumunuda öneririz. Bu muhteşem renklerle evinizde huzuru yakalayacaksınız. Bu kombinde mavi rengi yastık ve aksesuarlarda kullanırsanız uyumu daha çok ön plana çıkarmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap