Muhteşem Merdiven Tasarımları

Muhteşem Merdiven Tasarımları

Herhangi bir tadilat işine girecekseniz bu yazıyı mutlaka okumadan geçmeyin derim. Bazı ev sahipleri aslında çok değerlendirilmesi gereken bu alanı hep unuturlar. Merdivenler evinizde stil ve dekorasyon açısından çok önemli yer kaplar. Genelde iç dekorasyonumuzu planlarken herhangi bir şekilde gidip bir mağazadan alırız. Dekorasyon planı yaparken merdivenler hep unutulur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzer Merdiven

Muhteşem Merdiven Tasarımları (1)

Merdivenler bir evde en hafife alınan parçalardır. Genellikle sadece gitmek istediğiniz yere kullanılan bir araç olarak görülürler. Ama farkında olmadığınız bir şey var ki merdivenler bir evde estetik yaratmak için unutulmuş parçalardır. Bu modern tasarımların gerçekten her evde olması gerekir. Eminim ki insanlar evinizde merdivenlerinizi bu şekilde kullandığınızı görünce çok etkilenecektir.

Gökkuşağı Merdiven

Muhteşem Merdiven Tasarımları (4)

Kendinizi merdivenleriniz için dışarı atmanın vakti geldi.

Paylaştığım görsellerde gerçekten ağzınızın suları akacak ve birkaç modern merdiven tasarımı göreceksiniz. Bu yazıyı okuduktan sonra evinize tadilat düşünüyorsanız merdivenlerinizi nasıl kullanacağız hakkında kafa yoracaksınız. Ancak kafanızda birçok fikir oluşacak. Bir dahaki sefere yani bir ev yenilemede merdivenlerime nasıl çeki düzen verebilirim? Sorusunun cevaplarına ulaşacaksınız.

Fonksiyonel ve Örgütsel Merdiven:

Muhteşem Merdiven Tasarımları (7)

Örneğin; kitap okumayı çok seviyorsanız edebiyat hayranıysanız aşağıdaki merdivenlere göz atmanızı tavsiye ederim. Bu fikir sizi tamamen havalara uçuracak. Eminim ki bu merdivenleri kullandığınızda kendinizi farklı hissedeceksiniz.

Nihai Kitap Severler İçin Nihai Merdiven:

Muhteşem Merdiven Tasarımları (6)

Dize Merdiven (Dize Değiştirilebilir!):

Muhteşem Merdiven Tasarımları (5)

Taç Merdiven

Muhteşem Merdiven Tasarımları

Yüzer ve Minimal Merdiven

Muhteşem Merdiven Tasarımları (3)

Kalın ve Opak Merdiven

Muhteşem Merdiven Tasarımları (2)

Şerit Merdiven

Muhteşem Merdiven Tasarımları (8)

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap