Mutfağınızda Küçük Dokunuşların Değişikliği

Mutfağınızda Küçük Dokunuşların Değişikliği

Evinizin mutfağı ve dolaplarının eski görünümü sizi mutsuz edebilir. Bunu da düzeltmek sizin o marifetli ellerinize bakar. Bütçeniz dar ise kendinizi mutlu hissetirecek küçük dokunuşlar arayışınızda olabilirsiniz. Bu yüzden de iyi bir yenileme ile hem az maliyetli hem de kendinizi iyi hissedecek ortamlar yaratacaksınız. Mutfak da kırılan yada bozulmuş dolapları çıkartıp bunların yerine açık ve kibar raflar yerleştirerek hem alanda genişlik hem de ferahlık katabilirsiniz. Daha fazla genişlik yada ferahlık isterseniz bu rafların içlerini renkli kaplamalar yada boyalar ile neşe ve canlılık katabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

mutfak1

Mutfağınız da eskimiş olan fayanslara canlılık katmak için desenler yada özel resimler kullanabilirsiniz. Renkli tepsiler ile de farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Yada bu tepsileri eskiyen fayansların üzerine getirerekte çirkin görüntülerden kurtulabilirsiniz.

Renkli bir kişiliginiz varsa  mutfak dolaplarını istediğiniz  renk boyayarak ve dolaplarınızın kulplarını zıt renge boyarak  yeni bir görüntü kazandırabilirsiniz.
Mutfağınızda küçük dokunuşlarla sıcak samimi bir ortam yakalayabilirsiniz renkli abajurlar, küçük doğa tabloları, renkli taşlı avizeler, yapay çicek ve mumluklar kulalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap