Mutafağınızda Rustik Esintileri

Mutafağınızda Rustik Esintileri

Sizlere ilk olarak rustik demek ne olduğunu açıklamak isterim. Bu kelime günlük hayatta pek kullanılmayan bir kelimedir. Doğal alan, yeni ortam anlamını taşıyan “Rustik tarz ” ülkemize yeni yeni yerleşmektedir.  Bazı hanımlar evlerinde hatta mutfaklarının dekorasyonunda rustik evler, köy yada kırsal evlerin görüntüsü yani o doğallığı yansıtmak istemektedir. Burada ele alacağımız bu doğal mutfak modelleri ile evinize gelen misafirlerinizi köy havası vereceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Rustik mutfaklar sayesinde kendinize özgü ferah bir ortam yaratarak huzur verici zamanlar geçirebilirsiniz. Bu alanda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ev dekorlarına ayrı bir çizgi kazandıran bu modeller ilerleyen zaman içerisinde benimsenerek yaygın bir hale geleceğini sanıyorum.

rustik-mutfak-5

Artık rustik tarz hakkında fikirleriniz oluşmuştur. Genellikle  ahşap malzemeler kullanılıyor . Verilen örnekte görüldüğü  gibi yontulmamış ağaçlar bile mutfak dolaplarında yer alıyor, bunu da fark etmişsinizdir. Rustik evler de duvarlarınızı ahşap tonu ile renklendirilecek diye bir şey yok. Zıt renklerde  duvar renkleri ve duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Sadece daha sade, doğal renkleri tercih etmenize özen göstermelisiniz. Rustik tarzı evinizin her bölümünde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap