Küçük Mutfaklarda Aksesuar Seçimlerine Dikkat

Küçük Mutfaklarda Aksesuar Seçimlerine Dikkat

Evinizdeki mutfağı dekore etmeye mi karar verdiniz. Dekorasyona başlamadan önce duvar ve dolap için seçeceğiniz renkler oldukça önemlidir. Açık renk yada pastel tonlarda mutfağınız daha ışıltılı ve geniş gösterecektir. Yeşil ve mavinin açık tonları sizleri daha ferah hissettirecek hem de mutfağın olduğundan büyük görünmesini sağlar. Kontrast oluşturmak ve derinlik vermek için koyu tonlarda mutfak aksesuarları ile dekorasyonuzu tamamlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

kucuk mutfaklarAydınlat küçük mutfaklarda oldukça çok önemlidir. Işıklandırmayı bir kaç yerden yaparsanız mutfağınız olduğundan ferahgörünür. Mesela mutfak dolaplarının altına tezgahı ışıklandıracakşekilde sarı ışıklı bir led yada ampuller yerleştiriniz. Sürekli tavan aydınlatmasını kullanmanızı dolayısıyla elektrikten tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Mutfağınızda çok ışık yada parlak ışıklara yer vermeyiniz. Mümkünse ışığın yoğunluğunu ayarlayabileceğiniz dimmerli bir sistem kurun.

kucuk mutfaklar

Modern ve küçük mutfaklarda oldukça ahşap rengin kullanılması çok iyi ve detaylı bir planlamadır. Planlamanızdan emin olduktan ve eşyalarınızı yerleştireceğinize karar verdikten hemen sonra zevklerinize göre aradığınız ürünü büyük yapı marketlerin de çok kolaylıkla bulabilirsiniz. Her alanı dikkatlice incelemeli ve tüm boşlukları iyi bir şekilde değerlendirirseniz emin olun mutfağınız her mutfak kadar kullanışlı ve vakit geçirmesi zevki bir yer olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica