Size Özel Banyo Dekorunuz

Size Özel Banyo Dekorunuz

size özel banyo dekorunuz

Size banyo dekorunuz için içinizden gelen saflık ve sadeliği ön plana çıkartın. Büyük banyolarda tuvalet masası niteliğinde bir köşe de hazırlayabilirsiniz. Burada şık bir puf veya sandalyeyi oturma amaçlı kullanabilirsiniz. Bu puf yada sandalye banyonuza tamamen ayrı bir hava katmaktadır. Bu hava yakalamak ve kullanmak sizin için çok önemli bir olaydır. Çünkü misafirleriniz asla tahmin edemiyecekleri bir banyo ile karşılaşınca çığlık atmaları kaçınılmaz olucaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu dekorumuz da beyaz ve pembenin muhteşem uyumunu yakalamanın keyfini sürmek kaldı. Eski mobilya modeli ile tamamen faklılık yaratan bir dekorumuz oldu. Işıklandırma olarak ise kullanılan duvar aplikleri sayesinde loş bir aydınlatma olucaktır. Bu aydınlatma ise kullanılan çiçeğin renk tonlarını ön plana çıkartmak önemli olmuştur.

Genelde beyaz renklerin hakim olduğu için en ufak bir loş aydınlatma bu dekor için oldukça yeterli olucaktır. Diğer banyo aksesuarlı az ve renk uyumunu bozmamak için sade bir şekilde seçilmiş ve naif durmuştur. Siz böyle bir banyo için sadece yapmanız gereken yeterli büyüklükte bir yerinizin olması.

 

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap