Size Özel Banyo İçin Gerekli Görünüm

Size Özel Banyo İçin Gerekli Görünüm

Banyonuzu YenileyinAkşam eve geldiğinizde günün tüm yorgunluğunu atmak için güzel bir banyoda vakit geçirmek çoğumuzun arzusu. Günün yorgunluğunu attığımız, keyifli dakikalar geçirdiğimiz, rahatladığımız banyolarımızın daha güzel olmasını, içeriye girdiğimizde kasvetli bir ortamdan çok, ferahlatıcı ve güzel dekore edilmiş bir ortam olmasını hepimiz isteriz. Özellikle benim gibi banyo yapmayı angarya bir olarak görmeyipte banyo yapmaktan keyif alanlar, banyolarının daha güzel olmasını isterler.

Bu dekorumuz daki gibi bir banyo yaptıysanız duştan çıkmak istemeyeceksiniz. İlk olarak zeminde kullanılan ve eskitme havası verilen yer mermerleri ayrı bir hava katmış sanki hamam sefası edasında. Lavabo da kullanın mobilya ve mermer tezgah zemini tamamlayan renk tonlarından seçilmiştir. Bu önemli bir detay sonuçta. Bununla birlikte ayna seçimi boydan boya büyük seçilmiş ve kenarları mobilya çerçeve ile dönülerek banyo mobilyası tamamlanmıştır.

Bu banyoda ışıklandırma çok önemlidir. Bunun içinde hem aynanın üstünde spot ışık hemde duvar aplikleri aynanın tam karşısına takılarak tam bir aydınlatma yapılmıştır. Bu görünüm sayesin banyonun metre kare hacmi olduğundan büyük bir hacmi ve ferah bir görüntüye sahip olduğu vurgulanmıştır. Kullanılan banyo aksesuar seçimleri ise oldukça renk kombinasyonu ile uyumlu bir şekilde seçilmiştir.

Küvet ise hem dekoratif hemde tamamlayıcı unsur olarak sergilenmiştir. Bu karade küveti yerden biraz yüksen yer yaparak çok naif bir görünüm kazandırılmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica Yemek Tarifleri images sitemap, sitemap