Küçük Salonlarınızı Olduğundan Geniş Gösterin

Küçük Salonlarınızı Olduğundan Geniş Gösterin

Siz değerli okurlarımız için bu günde bir kaç örnek sergilemek istiyoruz. Yaşadığınız evinizde yeni salon ve yeni tarzlara yer vermeye hazırmısınız. Bu yeni salon ile beraberinde enerji verici bir ortamda yaşamaya ne dersiniz. Bunun için yeni bir arayış içine mi girdiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte sizin istediğiniz bu klasik çizgilerden kurtulup günün modern renkleri içinde naif ve zarif mobilya tasarımlarını bulabileceğiniz bazı fikirlerimiz olucak sizlere. Bu örneklerimiz siz değerli okurlarımıza örnek ve ilham versin diye yorumlarımızı katarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Genel değişik dekor fikirleri için internette bolca zaman geçirebilirsiniz. Fakat doğru seçimi yapabilmek için iyi düşünüp sık dokumalısınız ki size enerji veren bir ortam yaratabilesiniz.

Contemporary-Arabian-Living-Room

Bu örneğimizde ise her yerde bulabileceğiniz modern mobilyalar ve aksesuarlar kullanılmıştır. Özellik bu tarz mobilya modelleri bunun gibi küçük salonlar  için biçilmiş kaptan gibidir. Amerikan mutfağı olan bu salonda beyaz ve gri tonların hakimiyeti oldukça ön plandadır. İlk olarak göze çarpan gri tonlarındaki kanepeler az yer kaplayan hem de mutfak ile ortada bir bölme görevi görerek ortam metre karesini olduğundan da ferah göstermiştir.

Aynı tonlarda kullanılan şagi halı ise kombine edilmiş ve zeminde kullanılan parlak beyaz fayanslar ise tamamen ortaya çıkarmıştır ferahlığı. Ahşap tonlarda kullanılan orta masa ise yemek masasında kullanılan sandalyeler ile kombinesi sağlanmıştır. Yemek masası ile aydınlatmada kullanılan abajur kombine yapılmış.

Duvarda kullanılan krem rengi ise ahşap renklerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Böyle küçük bir salonda duvarlarınızı asla boş bırakmayın normal ölçülerde kullanılan bir tablo ile salonunuza farklı bir hava katmaktadır. Tabi ki mutfakta ve salonda kullanılan aksesuarların renk uyumları da çok önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap