Beyazın Salonlardaki Yeri

Beyazın Salonlardaki Yeri

Evinizin salonların geçip giden ömrünüzü alışılmış klasik, sıkıcı ve enerjinizi düşüren tasarımlardan kaçınız. Bunun içinde yaşadığınız evde yeni tarzlara ve enerji verici mobilya tasarımlarını kullanmalısınız. Bunun için yeni bir arayış içine mi girdiniz. İşte sizin istediğiniz bu klasik çizgilerden kurtulup günün modern renkleri içinde naif ve zarif mobilya tasarımlarını bulabileceğiniz bazı fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız. Bu örneklerimiz siz değerli okurlarımıza örnek ve ilham versin diye yorumlarımızı katarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Genel değişik dekor fikirleri için internette bolca zaman geçirebilirsiniz. Fakat doğru seçimi yapabilmek için iyi düşünüp sık dokumalısınız ki size enerji veren bir ortam yaratabilesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

modern-salon-dekorasyon-ornekleri-modelleri-designcoholic-4

Buradaki geniş salonumuzda bir önceki yazımızda olduğu gibi beyazın hakimiyeti ortada görülmektedir. Bu örnek de televizyon duvara gömme olan bir ünitenin içinde çok zarif bir şekilde sergilenmiştir. Diğer bir detay ise bu ünitenin duvara monte edilirken alttan aydınlatma olarak kullanılan led ışıklar çok ayrı bir hava katmıştır ortama. Bir önemli detay ise duvarda kullanılan modern şömine görünümü tamamen farklı bir renk katmıştır. Kullanılan modern beyaz mobilya ise duvarlarla aynı renkte olup yerde kullanılan beyaz halı tamamlayıcı bir ürün olmuştur. Zeminde kullanılan laminant parke ise rengi de uyumlu ahşap renklerinden seçilerek odamızın dizaynına uygun olmuştur. Bir diğer detay ise duvarın birinde mermer kullanılarak faklı bir görüntü kazanmıştır.

Beyaz masanın sandalyeleri modern bir sandalye seçildiği için modern salonumuz tas tamam olmuştur. İşte siz değerli okurlarımıza bu örneğimizle azda olsa yardımcı olmak istedik. Artık geri kalan detaylar sizin hayal gücünüzde saklıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap