Salonuzu Baştan Yaratın

Salonuzu Baştan Yaratın

Eğer yaşadığınız evde yeni tarzlar ve enerji verici bir ortam yaratmaya mı karar verdiniz. Bunun için yeni bir arayış içine mi girdiniz. Yaşadığınız klasik ortamdan kurtulmak istiyorsunuz. İşte sizin istediğiniz bu klasik çizgilerden kurtulup günün modern renkleri içinde naif ve zarif mobilya tasarımlarını bulabileceğiniz bazı fikirlerimiz olucak sizlere. Bu örneklerimiz siz değerli okurlarımıza örnek ve ilham versin diye yorumlarımızı katarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Genel değişik dekor fikirleri için internette bolca zaman geçirebilirsiniz. Fakat doğru seçimi yapabilmek için iyi düşünüp sık dokumalısınız ki size enerji veren bir ortam yaratabilesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

modern-salon-dekorasyon-ornekleri-modelleri-designcoholic-3Bu örneğimizde beyaz rengin asilliği vurgulanmasının yanı  sıra zemindeki ahşap renklerin uyumu ortaya konulmuştur. Modern salon dekorasyonu yapılmış olmasına rağmen klasik kitaplık ve raflardan vazgeçilmemiş. Tabi ki bu kadar ihtişamlı olmasın büyük bir nedeni odadaki aydınlatma. Tavanda kullanılan geniş aydınlatma ampulleri dekora uygun renkler seçilmiş ve duvarların geneli beyaza boyanmış. Bilirsiniz ki beyaz renk odadaki ışığı diğer renklere oranda daha fazla yansıtır. Kullanılan orta masa da tamamlayıcı bir unsur olmuştur.

Hemen hemen her bireyin beğenebileceği pek çok farklı tarzda tasarlanmış modern mobilya modellerini, değişik tonların birlikte kombine edilen bir çok tasarım vardır. Bu tasarımların geneli usta ellerden çıkmıştır. Bu usta tasarımları kendi evinize uygulamak oldukça basittir.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica