Küçük Salonlarda Mavi Tonların Uyumu

Küçük Salonlarda Mavi Tonların Uyumu

Siz değerli okurlarımız için bu günde bir kaç örnek sergilemek istiyoruz. Yaşadığınız evinizde yeni salon ve yeni tarzlara yer vermeye hazırmısınız. Bu yeni salon ile beraberinde enerji verici bir ortamda yaşamaya ne dersiniz. Bunun için yeni bir arayış içine mi girdiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte sizin istediğiniz bu klasik çizgilerden kurtulup günün modern renkleri içinde naif ve zarif mobilya tasarımlarını bulabileceğiniz bazı fikirlerimiz olucak sizlere. Bu örneklerimiz siz değerli okurlarımıza örnek ve ilham versin diye yorumlarımızı katarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Genel değişik dekor fikirleri için internette bolca zaman geçirebilirsiniz. Fakat doğru seçimi yapabilmek için iyi düşünüp sık dokumalısınız ki size enerji veren bir ortam yaratabilesiniz.

Curtains-for-Cozy-Living-Room

Bu örneğimizde ise mavi tonlarının ortalama metre kare bir salonda nasıl durduğunu görüyorsunuz. İlk olarak perde de tercih edilen mavi tonların modern çizgilerinin yanı sıra kanepede kullanılan mavi ile kombinesi tamamlanmış. Tabi ki bu uyumu kaybetmemek için ise tekli koltuklarda çoklu renk deseni seçilmesine rağmen mavi ile uyumlu tonlar seçilerek kombine bozulmamıştır. Ortada kullanılan modern beyaz orta masa ise diğer klasik aksesuarların içinde ortaya çıkmıştır.

Bunun üstünde kullanılan timsah aksesuarı ise çok farklı bir hava katmıştır.Bu salonda aydınlatma olarak kullanılan 2 adet abajurla loş bir aydınlat planlanmıştır. Ama bu salonda bulunan büyük ve ferah pencereler sayesinde aydınlatma az kullanılmış. İki koltuk arasındaki puf ise tamamlayıcı  bir detay olmuştur.

Zemindeki desenli halı flex ise her şeyi bütünleyen detay olmuştur. Duvardaki tabloların çerçeve renk tonları duvar tonlarında kullanılarak tamamen orijinal bir görüm katmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica