Kahvenin Salondaki Duruşu

Kahvenin Salondaki Duruşu

Yaşadığınız evinizde yani salonuz da  yeni tarzları ve enerji verici bir ortam yaratmaya mı karar verdiniz. Bunun için yeni bir arayış içine mi girdiniz. Yaşadığınız klasik ortamdan kurtulmak istiyorsunuz. İşte sizin istediğiniz bu klasik çizgilerden kurtulup günün modern renkleri içinde naif ve zarif mobilya tasarımlarını bulabileceğiniz bazı fikirlerimiz olucak sizlere. Bu örneklerimiz siz değerli okurlarımıza örnek ve ilham versin diye yorumlarımızı katarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Genel değişik dekor fikirleri için internette bolca zaman geçirebilirsiniz. Fakat doğru seçimi yapabilmek için iyi düşünüp sık dokumalısınız ki size enerji veren bir ortam yaratabilesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern-Arabian-Living-Room-with-Television

Bu geniş salonda kullanılan mobilya modeli olarak köşe koltuk takımına yer verilmiştir. Modern çizgilerin hakim olduğu köşe koltuk takımını deri bir puf ile kombine yapılmış. Bu salonda renk olarak büyük bir bölü krem rengi diğer bir renk olarak ise ahşap renkleri ile kombine dilmiş.

Yerde koltuk ile aynı tonlarda bir halı kullanılmış. Orta  masa ise televizyon ünitesi ile uyumlu hale getirilmiş. Hatta televizyonu duvara asarak yer kazanılmış. Bu televizyon arka plan rengi olarak ahşap renklerinde bir duvar kağıdı ile renklendirilmiş. Perdeler de ise şerit kahve ile uyum yakalanmış. Aydınlatma olarak ise tavanda spot ışıklandırma kullanılmış.

Bu ışıklandırmanın yanı sıra tavanda havalandırma kullanılarak oda petek görüntüsü kaldırılmıştır. Aydınlatmaya destek olarak ise 4 adet abajur kullanılmış. Televizyon duvarında ise 2 adet tablo ile faklı bir hava katılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap