Küçük Bir Yatak Odasını Ferah ve Geniş Gösterme Yöntemleri

Küçük Bir Yatak Odasını Ferah ve Geniş Gösterme Yöntemleri

Küçük yatak odalarında alanları hem zekice hem de beklentilerimizi karşılayabilecek gibi dekore etmek çok zor bir meziyettir. Özellikle bu alanda yatak odanızı dekore etmeye karar verdiğinizde karşınıza olduğundan daha fazla problem çıkmaktadır. Kolay ve basit dekorasyon hileleri ile oluşturacağınız yaratıcı düşüncelerle yatak odanızı hem olduğundan daha büyük ve nefes alabileceğiniz ferah bir ortamda gösterebilir ve de eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz çözümler ortaya koymuş olacağız. İşte bu tarzlardaki Yatak odası dekorasyonu için birkaç faydalı dekorasyon fikirleri sunmaktır niyetimiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Genellik yaz renklerinden mutlu ve açık renkleri tercih etmede özen gösteriniz. Özellikle beyaz renk ve tonları yatak odasını olduğundan çok daha ferah sunacaktır sizlere. Farklı renkler kullanmak isterseniz bir duvarınız da kullanmayı tercih ediniz. Çok fazla renk kullanmak dağınık bir görünüme neden olacağından, birbirine benzer renkler kullanmaya özen gösterin.

Bunun için bazı fikirlerimize kısa da olsa bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

resim_4

Bu iki örnekte kullanılan yatak odasındaki yataklar odaya göre ölçüsü ayarlanarak seçilmiştir. Bu taraz odalar en önemli olan detay bu ölçüdür. Başlığın hemen yanında kullanılan komidinlerin ölçüleri de ufaltılmıştır. Hemen arka duvarındaki duvar kağıdı ile odaya geniş ve ferah bir görünüm katması için perde modeli küçük ve zarif bir model seçilerek duvar kağıdını kapatmamıştır. Diğer duvarda kullanılan tablolar ile de avrupayi bir görünüm yakalanmıştır.

Zeminde de açık renkler kullanılmıştır. Yatak örtüsü olarak da duvar kağıdı ile aynı tonlar kullanılarak kombine edilmiştir. Bu tonlarda yatak başı komidinler de, dekorasyonda kombineye dahil edilmiştir.

Diğer örnekte ise yatağımızın bir tarafını duvara yaslıyarak tek sifonyer kullanılarak yer tasarrufu sağlanarak kullanılması gereken mobilyaların kullanılmasını sağlamıştır. mavinin tonları beyaz renkle birleşerek ufak olan alanda ferah bir görüntü yakalanmıştır. Şifonyerde kullanılan geniş ayna ise ortamı olduğundan geniş göstermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap