Dekorasyonda Modern ve Country Tarzlar

Dekorasyonda Modern ve Country Tarzlar

Dekorasyonda “modern” tarz nasıl yaratılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Dekorasyonda modern tarzı kendisi genç olanlar ve kendisini genç hissedenler rahatlıkla uygulayabilir. Bu modern tarzda artık düz çizgiler vardır ve burada her şey sadeyken odak noktaları oluşturabiliriz. Örneğin bunu deri, süet, güderi kumaşla verebiliriz. Bunlar dokunma hissi uyandırır. Yün bir kumaşlı koltuk olabilir.

Dekorasyonda Modern ve Country Tarzlar

Aynı zamanda metalle deriyi aynı anda kullanabilirsiniz. Metal bir abajur, metal ayaklı cam bir sehpa bunlar ideal örneklerdir. Modern tarzda daha çok avizelerden duvardan sarkan direkt aydınlatmadan çok endirekt aydınlatmalar söz konusudur. Abajur, masa lambası veya tavanda alçı pan çalışmasıyla yapılan gizli bir aydınlatma olabilir. Aydınlatmada renk kullanabilirsiniz. Sarı çok sıcak atmosferler yaratır. Alternatif olarak çok iddialı mavi renk kullanabilirsiniz.

Dekorasyonda Modern ve Country Tarzlar

Dekorasyonda “country” tarzı nasıl yaratılır?

Evinizde country tarzı yaratmak istiyorsanız küçük bir köşenizde mavi ve beyazı kullandığınız vakit bu tarza yaklaşmış olursunuz. Özellikle bu tarz rahatlığına düşkün kişiler için çok uygundur. Çünkü bu tarzda büyük koltuklar vardır. Bu koltuklarında çok hacimli minderleri vardır.

Dekorasyonda Modern ve Country Tarzlar

Dokularına gelirsek pamuk, koton gibi dokulardan oluşur. Çizgili, kare, ekose veya çiçekli dokular tercih edilebilir. Bunlar country tarzın tamamlayıcı unsurlarıdır. Country tarzda çok küçük ebatlı halılar kullanırsınız. Tamamlayıcı  aksesuarlar olarak dilerseniz ahşap ve seramik kullanırsınız. Ahşapta da ahşabın doğal görünüm rengiyle değil de beyaza boyadığınızda eskitme bir görüntü oluşturup country tarzının tamamlayıcı ögesini oluşturursunuz.

Bunun üzerine de çok düz renkli bir abajur kafası tercih edersiniz.

Dekorasyonda Modern ve Country Tarzlar

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap