Şık Banyolar İçin Püf Noktalar

Şık Banyolar İçin Püf Noktalar

Banyonuz ışık oluyorsa eğer bu karedeki gibi bunu değerlendirmek gerekir. Bunun içinde yapılması gereken iyi bir mobilya seçimi ve yerleşimini iyi ayarlamak gerekir. Öncelikle bu kadar geniş bir banyonuz var ise duş ve küvet kısmını ayırarak şık ve özel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Burada sizlere sunduğumuz dekor fikrimizde ise beyaz rengin asilliğini vurgulamak istedik. Bunu da beyaz bir lavabo, şifonyer, küvet ve duşa kabinle tamamladık. Yalnız burada renk kadar seçilen banyo mobilyasınında model çizgileri de önemlidir. Bu mobilyaya uygun ayna şeçimi çok önemlidir. Düz bir ayna yerine modern kenarlı aynalar şık bir görünüm katmaktadır.

Şık Banyolar İçin Püf Noktalar  Aynanın yanı sıra ise duvarda kullanılan aplik lambalarda tamamlayıcı bir unsurdur. Bu lambaları seçerken muhakkak mobilyamıza ve duvar renklerimize uygun olmasına dikkat etmemiz gerekecektir. Bu seçimlerim yanı sıra ise duvar rengimiz beyaz olarak ayarladık ki kombine ye bozmayalım ve zemin rengimizi de ona göre ayarladık.

Şifonyer ve lavabomuzun üstünde kullanılan tamamlayıcı aksesuarları iyi seçmeliyiz. Burada olduğu gibi beyaz renklerin hakim olduğu aksesuarlar seçilmiştir. Bu aksesuarların dışında naif ve hoş bir tablo ile renklendirmeyi mutlaka unutmayın.

Sevgili okurlarımız size bu örneğimizde azda olsa yardımcı olabildiysek kadın.net ekibi olarak ne mutlu bize. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica