Salonuzda Renklerin Uyumu

Salonuzda Renklerin Uyumu

Yaşadığınız evinizde yani salonuz da yeni tarzları ve enerji verici bir dekorasyon ortamı yaratmaya mı karar verdiniz. Bunun için yeni bir arayış içine mi girdiniz. Yaşadığınız klasik ortamdan kurtulmak istiyorsunuz. İşte sizin istediğiniz bu klasik çizgilerden kurtulup günün modern renkleri içinde naif ve zarif mobilya tasarımlarını bulabileceğiniz bazı fikirlerimiz olacak sizlere. Seçtiğimiz örnekler sizlere ilham vermesi için beğeninize sunuyoruz. Genel değişik dekor fikirleri için internette bolca zaman geçirebilirsiniz. Fakat doğru seçimi yapabilmek için iyi düşünüp sık dokumalısınız ki size enerji veren bir ortam yaratabilesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

modern-salon-dekorasyon-ornekleri-modelleri-designcoholic-34

İşte modern ve rengarenk bir salon dekorasyonu ile karşınızdayız yine. Yerde ve duvarda kullanılan ana renk olan beyaz renk tavanda da kullanılmıştır. Bu ferahlığın en büyük detayı ise odanın yerden tavana kadar olan cam geniş bir ortam görünümü vermektedir.

Kullanılan kanepe ile yemek masasında ve yerdeki halıda aynı tonlar kullanılarak kombine yapılmıştır. Bu kadar çok rengin bu kadar güzel durması için mutlaka kullanılan tüm detaylar da aynı tonların kullanılmasına dikkat edilmeli. Yemek ve orta masadaki beyaz renk uyumlu olduğunu ortaya koymuştur. Bu salonda tamamen modern bir salon ortaya konulmak istemiştir. Genelde kullanılan aksesuarlar günümüzdeki çizgileri taşımaktadır.

Bu tarz tasarımlar genellikle genç bayanların vazgeçilmezi olmaktadır. Bu tarz tasarımları uygulamak isterken çok dikkatli olunmasını hatırlatmak isterim . Çünkü her renkleri birbirine kombine yapmak çok sıkıntılıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap