Malagana Dizayn’ın Tasarladığı Equilibrium Kitaplık Yer Çekimine Meydan Okuyor!

Tek köşeli bir noktadan birbiri üzerine yığılmış kolonlarla desteklenmiş modülleri ile Malagana Dizayn‘dan Equilibrium beşli kitaplık, şaşkınlık ve sürpriz hissi yaratarak anında dikkat çeken sıra dışı bir mobilyadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kısımları havada uçuyormuş gibi görünse de, Equilibrium 54 kg‘a taşıyabiliyor. Oldukça beğeni toplamış bu kitaplık doğal ceviz kaplama ve üç renk özelliği ile gözlerimizin önüne seriliyor: Beyaz, Gök rengi ve Karbon. Belirli özel renkler de istek üzerine uyumlu hale getirilebilir. 

Equilibrium kitaplık iki modül içine sığacak şekilde modüle edilebilir ve taşınması kolay bir kutu içerisinde nakledilebilir. Birkaç dakika içerisinde alet edevata ihtiyaç duyulmadan birleştirilebilme özelliğine sahip olan bu kitaplık, evlerinize ayrı bir hava katmak için sırada bekliyor.

Equilibrium Bookcase by Malagana Design 1 Equilibrium Bookcase by Malagana Design 2 Equilibrium Bookcase by Malagana Design 3 Equilibrium Bookcase by Malagana Design 4 Equilibrium Bookcase by Malagana Design 6 Equilibrium Bookcase by Malagana Design 5

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap