Küçük Banyolarınızı Büyütmek Sizin Elinizde

Küçük Banyolarınızı Büyütmek Sizin Elinizde

banyo dekor fikirleri1Küçük banyolarınızı genellikle doğru dekore edilmediği için sıkışık ve kullanışsız bir görünüme sahip olmaktadırlar. Ancak verdiğimiz fikir ve önerilerimizi uygulayarak küçük banyolarınıza geniş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Banyonuzda doğru bir biçimde yerleştirilmiş vitrifiye ürünleri ve mobilyalarını, açık ton renklerindeki malzemeler ve cam yüzeyler ile bir araya getirerek olduğundan daha ferah bir görünüme sahip olabilirsiniz. İyi bir aydınlatma ve havalandırma seçimi mekanı daha rahatlatıcı bir hale sokacaktır.

banyo dekor fikirleri2Yer ve duvar seramiklerini seçerken büyük ebatlı olanları tercih ediniz. Bir yüzeyi büyük ebatlı gridlere bölerek mekanı daha geniş göstermek mümkündür.  Sade ve düz renklileri tercih ederek daha geniş bir görünüm yakalayabilir,  duvarlara hareket katmak için ince bordür kullanmaktan kaçınmayınız.

Küçük ve dar banyolarınızı sevimli hale getirmenin yolu onu olduğundan daha geniş göstermektir. Duvarları nötr renge boyamak ve banyonuzda büyük bir ayna kullanmak size biraz olsun fayda sağlayacaktır. Banyonuzun daha uzun görünmesini sağlamak için ise duvarlara kemerlerini mutlaka ekleyiniz.

Banyonuzda taze ve ferah bir görünüm için açık yeşil, mavi ve beyaz tonlarında fayanslar kullanmayı deneyin. Daha klasik ve sakin bir etki için krem ve bej tonlarına yönelebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap