Ahşap Mutfak Masası Modelleri

Mutfak dekorasyonunda bir kaç yıl öncesine kadar büyük mermer mutfak masaları veya yuvarlak-kare cam mutfak masaları kullanılırdı. Günümüzde ise daha ufak ebatlar veya katlanıp açılabilen masa şeklinde tasarlanan ahşap mutfak masası modelleri tercih ediliyor. Ahşap mutfak masası modelleri, hem daha dekoratif bir görünüme sahip, hem de daha sağlıklı kabul ediliyor. Ahşap mutfak masası tabiki yine ahşap sandalyeleri ile takım olarak kullanılıyor ve dilerseniz 4 kişilik bir masa, dilerseniz 6 kişilik bir masa hatta mutfağınız büyük ise 12 kişilik ahşap mutfak masası sahibi olabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahşap mutfak masaları, eskiden olduğu gibi klasik sıradan kare veya dikdörtgen modellerin çok dışına çıkarak, dekoratif ve fonksiyonel tasarımlar dikkat çekiyor. Özellikle açılır kapanır ahşap mutfak masası modelleri, küçük veya mutfak modelleri için kurtarıcı çözümler sunuyor. Katlanabilir ve açılabilir ahşap mutfak masaları sayesinde görünürde 4 kişilik masa, kullanım esnasında 12 kişilik masalara dönüşebiliyor. Ahşap mutfak sandalyeleri ile birlikte kombine edilen, masalar kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Alparslan dedi ki:

    24. resimdeki NestinGO 2 kişilik masa sandalye takımından 20 adet almak istiyorum. Üreticisine ulaşmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap