Mutfağınızdaki Küçük Detaylara Dikkat

Mutfağınızdaki Küçük Detaylara Dikkat

Evinizin mutfağınızı yeniden mi dekore etmeye karar verdiniz. Bu yüzden tüm projey tamamladınız. Mutfağınıza alacağınız dolap modelini ve rengini seçtiniz. Bu kadar detaydan sonra önemli bir detay kalıyor. Her yeri duvar fayansı ile mi dekore edeceksiniz? Mutfak bir banyo değildir bu sebeple her yeri fayansla kaplamak kötü bir fikir olur. Bu yüzden yerde bile fayans yerine parke ye yer verebilirsiniz. Mutfağınızın duvarını tamamen fayansla kaplamak fikrinden tamamen uzaklaşın. Duvar boyaları, duvar kağıtları mutfak duvarı dekorasyonu için elinizin altında bulunmalı.

 Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

 

 

Mutfak dolabının geldiği duvarı dekorasyon için üst dolap ve alt dolapları arasında kalan duvarı fayans uygulayabilirsiniz. Aktardığımız birçok örnekte bu tarz örnekleri görebilmeniz doğaldır. Bu arada kalan alana backsplash adını vermekteyiz. Renkli fayansları veya seramikleri  mutfak duvarı için kullanabilirsiniz. Hatta mutfak tezgahının devamı gibi bir görüntü de verilebilir.

Backsplash olan kısım mutfak duvarının o bölümünde, mutfağınıza katacağınız zengin görüntüyü destek katacaktır. Mat, parlak ya da ince işçilik ürünler ile duvarınızı farklı bir görüntü kazandırabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica images sitemap, sitemap